Газета “Експрес” закликала своїх прихильників не переходити до радикальних дій

0

Редакція львівської газети “Експрес” закликала своїх прихильників не переходити до радикальних дій.

Про це повідомляється в заяві на сайті видання.

“Газета “Експрес” отримує безліч сигналів про наміри своїх прихильників, на знак протесту проти утисків газети, у радикальний спосіб захищати право людей на вільне слово. Ми закликаємо усіх утриматися від спроб здійснювати підпали поштових відділень, пошкодження майна “Укрпошти”. “Укрпошта” — наше національне підприємство, ми повинні цінувати його. Ми відстоїмо свою правду демократичними методами, ми захистимо право людей читати ті газети, які обирають люди, а не чиновники — для людей. Ті, хто використовує держпідприємство для блокування газети “Експрес”, неодмінно підуть геть. А пошта знову працюватиме для людей. Дякуємо кожному із тисяч тих, хто висловлює у ці дні підтримку газеті “Експрес” у її боротьбі.”, – написано в заяві.

Крім того стверджується, що Журналісти газети “Експрес” готують масштабну акцію протесту “Червона картка для Гройсмана”.

“На сьогодні не існує жодної гарантії, що люди, які оформили передплату газети “Експрес” на 2018-ий рік, отримають її на початку січня. Втім, номер буде віддруковано, увесь тираж для передплатників буде доставлено на “Укрпошту”, яка зібрала з читачів кошти”, — йдеться у заяві видання.

Нагадаємо, редакція заявляє, що ДП “Укрпошта” блокує поширення газети “Експрес” всупереч чинному договору. Таку заяву оприлюднили журналісти на сторінках видання. В “Експресі” наголошують, що такі проблеми у газети повторюються щоразу, коли країна наближається до чергових виборів.
Loading...Залишити коментар