Геращенко спростувала можливість обміну Сенцова та Сущенка на “кримських дезертирів”

0

Інформація про наміри обміняти незаконно засуджених в Росії громадян України Романа Сущенко та Олега Сенцова на дезертирів Олександра Баранова та Максима Одинцова не відповідає дійсності.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

“Днями в ЗМІ з‘явилися заяви людей, які не володіють деталями складного переговорного процесу щодо звільнення заручників в ОРДЛО і політв‘язнів Кремля, що, мовляв двох зрадників з Криму, громадян О. і Б., яким недавно було винесено вироки украінським судом, передадуть в обмін на наших двох Героів, що утримуються в російських тюрмах. Подібні заяви , на жаль, відірвані від реальних важких переговорів і глибоко негативно впливають на процес, та можуть мати катастрофічні наслідки.

Звертаю увагу всіх коментаторів і експертів , знавців, адвокатів, представників різних структур і інших осіб на наступне: Президент Украіни , коментуючи питання звільнення заручників і переговори з цього приводу, підкреслив, що наразі не на часі називати жодне прізвище і дати. Щоб не нашкодити процесу.”, – написано в повідомленні.

Нагадаємо, вчора, 16 лютого, представник уповноваженого з прав людини у Верховній Раді Михайло Чаплига, заявив, що утримуваних в Росії українців Романа Сущенко та Олега Сенцова планують обміняти на «кримських дезертирів» Олександра Баранова та Максима Одинцова.
Loading...Залишити коментар