Геращенко вважає розстріл дітей простим хуліганством

2

gerashchenko

На розстріл дітей, який стався в селі Козин Київської області та про який написала художниця Христина Гайдамака, відреагував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

На своїй сторінці у Facebook Геращенко запевнив, що розслідування візьме під особистий контроль. Правда, загалом те, що написав радник міністра, обурило деяких користувачів, які вже помітили спроби зливу справи.

«Щойно прочитав пост Gaidamaka Kristina про стрілянину по дітях, гра на березі ставка в Козині.

Зв’язався з оперативним черговим по Київській області і з’ясував, що такий факт зафіксовано міліцією і буде розслідуваний за Законом.

У дітей вистрілив охоронець одного з VIP-котеджів, розташованих на березі громадського ставка в Козині.

При цьому потрібно буде встановити: рішення стріляти в дітей – це була задумка самого охоронця або його напоумив це зробити господар особняка?

Слідство за даним фактом буде вестися за статтею 296 КК, ч. 4 – хуліганство», – написав Геращенко.

Саме це викликало нерозуміння, чому стрілянину по дітях вирішили вести за статтею хуліганство, а не «замах на вбивство» чи інші статті КК, які більше підходять, коли одна людина з тих чи інших причин стріляє в іншу людину.

Крім того, вже є підозрілим, що Геращенко вказує, що треба перевірити стрілка в психіатра, бо нормальна людина не може стріляти в дітей. Таким чином зловмисник може і досить легко «відмазатись», а особливо, якщо в нього є серйозні покровителі, в чому сумнівів немає.

«Навіть і якщо охоронцю наказав «велікій міра сєго», то за бабло цей візьме на себе і все спустять на тормозах. Ті пси-служаки вірні, бо ПСИ і є. Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно. ЗАКОН КОКТЕЙЛЯ ой як на часі…», – пише в коментарях Степан Жук.

Loading...2 Comments

  1. олександр on

    замах на вбивство з особливим ценізмом і збоченням. НАЙВИЩА МІРА ПОКАРАННЯ,

  2. НУ ДА ПРОСТИМ ХУЛІГАНСТВОМ БО ТО БУЛО БИДЛО ЖЛОБАРІ ПОЗАХВАЧУВАЛИ ВОДОЙМИЩА А НАС РАХУЮТЬ БИДЛОМ МІСЦЕ ЦИХ ЖЛОБАРІВ ЗА ГРАТАМИ РАЗОМ З ОХОРОНОЮ НА РОКІВ 15 А ДАЛІ ПОСЕЛЯТИ В ЧОРНОБОЛІ

Залишити коментар