Гірники ДП «Селидіввугілля» оголосили безстрокове голодування в приміщенні Міненерговугілля

0

Працівники чотирьох шахт державного підприємства «Селидіввугілля» оголосили безстрокове голодування в приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.

«Працівники чотирьох шахт державного підприємства «Селидіввугілля», а також голови тамтешніх первинних профспілкових організацій разом із очільником місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктором Трифоновим щойно у приміщенні Міністерства енергетики та вугільної промисловості оголосили безстрокове голодування!

«Ми стали заручниками безвідповідального і соціально необдуманого підходу до вугільної галузі, – йдеться у розповсюдженому зверненні. – працівники нашого підприємства. маючи значні вугільні запаси, підготовлені гірничими роботами очисні виробки, злагоджений професійний кадровий потенціал, штучно перетворені на жебраків».

Завершується звернення словами: «Закликаємо, щоб держава привела в належний стан вугільну галузь і визнала, що на теперішній час без фінансової підтримки з боку держави своєчасна винагорода праці шахтарів не можлива, а тому спокій у наших родинах та містах не настане».

Гірники наполягають на погашенні усієї заборгованості із заробітної плати. З огляду на інфляційні процеси вони також закликають підвищити тарифні ставки. А ще вимагають «повернути вкрадені запаси» та виділити кошти на технічне переоснащення і забезпечення матеріалами ДП «Селидіввугілля».

У разі невиконання вимог вони «залишають за собою право на страйк і голодний бунт у рамках законодавства України».», – написав Волинець.
Loading...Залишити коментар