Гірники вийдуть на страйк з вимогою підвищити зарплату до 1000 євро

1

26 липня гірники шахти Артем-1, що належить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», збираються вийти на страйк з вимогою підвищити зарплату до 1000 євро на місяць.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадський активіст Василь Пальцев.

«26 ЛИПНЯ 2017 РОКУ ГІРНИКИ ШУ ГД – ШАХТА “АРТЕМ – 1″ ОГОЛОШУЄ СТРАЙК ЗА ГІДНУ ЗАРПЛАТУ 1000 ЄВРО ТА ІНШІ ВИМОГИ ЯКІ БУЛИ НАПИСАНІ У ПІДПИСНИХ АРКУШАХ…….КЕРІВНИЦТВО АМКР ІГНОРУЄ ВИМОГИ ТА ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВЕСТИ ПЕРЕМОВИ З ІНІЦИАТИВНОЮ ГРУПОЮ ( ЯКА ЗАЗНАЧЕНА В ПІДПИСНОМУ АРКУШІ), ПОСТІЙНО ШУКАЮЧИ ЯКІСЬ ПРИЧИНИ( СПОЧАТКУ 3 ЛИПНЯ А ПОТІМ ВЗАГАЛІ ВІДМОВШИСЬ РОЗМОВЛЯТИ З ПРАЦІВНИКАМИ 19 ЛИПНЯ – НЕВИЗНАЮЧИ СВОЇ ОБІЦЯНКИ НА МІТІНГАХ ЯКІ ВІДБУЛИСЯ В КВІТНІ – ТРАВНІ 2017 РОКУ, ТИМ САМИМ ПЛЮЮЧИ НА ДУМКУ ЛЮДЕЙ……ЗАРАЗ ВЖЕ ЗІБРАНО ТРОХИ БІЛЬШЕ 11000 ПІДПИСІВ…..ЗАЛИШИЛОСЯ ЗРОБИТИ ЛИШЕ ОДИН КРОК ( ТРЕБА ДОЗБИРАТИ ЩЕ ТРОХИ БІЛЬШЕ 1000 ПІДПИСІВ ЩОБ СТРАЙК ОХОПИВ УСЕ ПІДПРИЄМСТВО)……ЗАПРОШУЄМО УСІХ ВІЛЬНИХ ВІД РОБИТИ ТА УСІХ НЕБАЙДУЖИХ МЕШКАНЦІВ НАШОГО МІСТА 26.07.2017 ПІДРИМАТИ МІТІНГОМ СТРАЙК ГІРНИКІВ ЯКІЙ ВІДБУДЕТЬСЯ О 8 ГОДИНІ РАНКУ БІЛЯ КПП ШАХТИ” АРТЕМ – 1″……ТАКОЖ ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗАКЛИКАЮ ВСІХ ЧЛЕНІВ ЗЛОЧИННОЇ ПРОФСПІЛКИ ПМГУ ЯКА ПОВНІСТЮ ПРОДАЛАСЬ КЕРІВНИЦТВУ КОМБИНАТУ ПІДПИСУЮЧИ ДОКУМЕНТИ ЯКІ ПОГІРШУЮТЬ ПРАВА РОБІТНИКІВ НА ЧОЛІ З Ю.БОБЧЕНКО ВИХОДИТИ З НЕЇ ТА ВСТУПАТИ В НЕЗАЛЕЖНІ ПРОФСПІЛКИ ЯКІ НАСПРАВДІ ВИБОРЮЮТЬ ГІДНІ ПРАВА ПРАЦІВНИКІВ КОМБІНАТУ…», – написав пальцев.
Loading...1 коментар

  1. Пусть идут, им чурка Митлл скажет, зарплата в Украине в 1300 евро для уборщицы в бане по сравнению с Польшей не рентабельна и они склонив голову выйдут в забой. Холуи должны работать, от слова раб

Залишити коментар