Глава київської поліції назвав кількість постраждалих силовиків - Перший Соціальний

Глава київської поліції назвав кількість постраждалих силовиків

0

Глава київської поліції Андрій Крищенко назвав кількість постраждалих силовиків в ході бійок під стінами Верховної Ради з жовтня 2017 року.

Про це Крищенко написав на своїй сторінці в Facebook.

«А тепер трохи серйозніше. Що таке мирний протест? Стаття 39 Конституції України говорить: “Громадяни мають право збиратися МИРНО, БЕЗ ЗБРОЇ і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування…». І поліція повинна забезпечити і забезпечує це конституційне право громадян.

Це – аксіома. А тепер – що маємо з моменту встановлення наметів під ВРУ: із 17 жовтня 2017 року по 27 лютого 2018 року 51 поліцейський і нацгвардієць опинилися в госпіталі. За час усіх цих акцій вилучено 5 одиниць вогнепальної зброї, десятки ножів, телескопічні палки, 50 комплектів заготовленого спецспорядження. Під час провокацій застосовуються пляшки із запальною сумішшю, металеві прути, загострені палиці, каміння тощо. Спроби штурму Жовтневого палацу, погрози деяких народних обранців привести озброєних людей до парламенту, вимоги звільнити з-під варти відвертого зрадника, намагання зірвати засідання Верховної Ради, підпали шин: 11 осіб уже є фігурантами кримінальних проваджень.

І як тільки поліція починає припиняти всі провокації, відразу у нашу адресу летять які тільки можна звинувачення і погрози, а самі провокатори у цей час кричать, що вони «в домике» і «пастрадалі ат рєжима і мєнтовскава бєспрєдєла».», – написав Крищенко.
Loading...Залишити коментар