Голлівудська зірка підтримала ЛГБТ-фестиваль у Львові

0

LGBT4

В Києві пройшла акція підтримки «Фестивалю рівності», який повинен був відбутись у Львові 19 березня цього року, але був відмінений через напади з боку ультраправих угрупувань.

На акцію в центрі Києва зібралось близько трьох десятків людей, які тримали веселкові прапори та плакати. Також акцію підтримала своєю присутністю зірка Голівуду та номінантка на премію Оскар Елен Пейдж.

LGBT3

Про це повідомляється в соціальній мережі Facebook.

«Сьогодні ми провели флешмоб у самому центрі Києва на Михайлівській площі.

Активісти разом з голлівудською зіркою Елен Пейдж підтримали людей, що постраждали внаслідок атаки правих радикалів під час проведення Фестивалю Рівності у Львові 19-20 квітня 2016 року.

Нагадаємо, що Фестиваль Рівності – це культурна платформа, що об’єднує людей, які страждають від дискримінації на насильства.
Під час фестивалю у Львові ми планували низку фотовиставок, дискусій, перформансу, літературну подію та концерт. Але нам завадили праворадикали, а правоохоронні органи не змогли забезпечити порядок та законність.

Ми вийшли сьогодні, аби показати, що ми не боїмося та будемо продовжувати боротися за права людини і надалі. Ми сьогодні підтримуємо Львів і кажемо, що Львів не місто безладу та беззаконня, а насамперед – місто, де люди готові боротися за свої права, що вони і продемонстрували під час проведення Фестивалю Рівності», – написано в одній з груп ЛГБТ-спільноти.

Нагадаємо, Фестиваль рівності мав відбутися у Львові 19 та 20 березня. Він мав включати в себе виставки, кінопокази та пішохідний ЛГБТ-квест. З самого початку анонсування фестивалю на його адресу посипались погрози від ультраправих партій та організацій. В п’ятницю 18 березня Львівська міська рада подала позов до Львівського окружного адміністративного суду для заборони на проспекті Свободи проведення будь-яких акцій. Таке звернення мотивувалось тим, що на одне і те ж місце та час подали заявки декілька різних організацій, що, на думку ЛМР, може призвести до порушення спокою та правопорядку. Суд повністю задовольнив позов ЛМР. І хоч в свою чергу організатор фестивалю Олена Шевченко заявила, що він все ж таки відбудеться, однак в закритому режимі, але дії ультраправих завадили цьому.
Loading...Залишити коментар