Голлівудську акторку заарештували за участь в протесті

0

shajlin

Днями у Північній Дакоті поліція розігнала табір еко-активістів і корінних жителів. Маніфестанти виступали проти будівництва нафтових трубопроводів.

Попередньо активісти заявляли про шкоду для місцевих культурних пам’яток і джерел води, якщо в цьому районі здійснити будівництво нафтопроводу. Влада штату і компанія-забудовник відкидають ці заяви.

Поліцейські через гучномовець вимагали від протестувальників очистити територію. За ліквідацією табору спостерігали з двох вертольотів і літака. Частина копів були озброєні або мали спеціальну екіпіровку, призначену для дій в умовах масових заворушень.

Конфлікт триває вже кілька місяців і призвів до арешту понад 260 учасників протесту.

Цього разу затримано 28 активістів і серед них актрису Шайлін Вудлі за незаконне проникнення. Про це сама Шайлін повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі, а також підтвердили і в місцевому департаменті поліції.

«Не знаю, чи чуєте ви мене, хлопці, але тільки що нам сказали, що ми можемо спокійно повертатися в свій табір, як поліцейський схопив мене за куртку і сказав, що я затримана. У них були палиці і великі пістолети, вони не дозволили мені піти», – повідомила актриса.

indianci2

indianci3

indianci4
Loading...Залишити коментар