Голодуючі водії тролейбусів запросили на переговори Кличка - Перший Соціальний

Голодуючі водії тролейбусів запросили на переговори Кличка

0

goloduvannja

Голодуючі водії Куренівського депо проведуть зустріч з керівництвом КП «Київпастранс» та Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, повідомляють активісти «Соціального руху».

Також повідомляється, що активісти та водії запросили до перемовин мера Віталія Кличка.

Зустріч розпочнеться о 14:00 сьогодні. Вони вимагатимуть поновити на роботі трьох працівників, яких звільнено за неналежно оформлені лікарняні у п’ятницю 3 лютого. На їхню думку, справжнім мотивом звільнення є членство у Вільній профспілці залізничників України, обнародування фактів неоплачуваних понаднормових годин та несправності тролейбусів. Якщо перемовини не досягнуть результату, голодуючі приймуть рішення про вжиття більш радикальних кроків.

Зустріч проводиться на виконання доручення заступника голови КМДА Іллі Сагайдака від 24.01.17 р. Працівники депо скаржаться на відсутність соціального діалогу: адміністрація використовує усі важелі тиску та відверто заявляє, що осередку ВПЗУ у депо не буде. На адресу київської мерії надійшло близько 6 тисяч листів від глобальної мережі Labour Start, що свідчить про інтерес до конфлікту з боку міжнародних профспілок. Водії закликають пресу та усіх небайдужих прийти до актового залу Куренівського депо (вул.Сирецька, 25), щоб забезпечити прозорість процесу перемовин.

Нагадаємо, 3 лютого керівництво КП «Київпастранс» звільнило трьох водіїв, які вели активну профспілкову діяльність. У відповідь водії розпочали безстрокове голодування.
Loading...Залишити коментар