Голодуючого шахтаря госпіталізовано

0

goloduvanja

Одного з шахтарів, ДП «Селидіввугілля», який брав участь в протестному голодуванні, госпіталізували.

На третій день голодування гірник був госпіталізований через опухлість ноги. Ослаблий організм не зміг боротись з інфекцією, яка потрапила через пошкодження шкірного покрову.

Про це повідомив голова первинки Незалежної профспілки гірників України шахти 1/3 «Новогродівська» Сергій Павлов, пише на своїй сторінці Facebook Михайло Волинець.

«Медики також оглянули інших голодуючих. Вони виявили значно підвищений тиск (понад 180 од.) у ініціатора акції, голови місцевої організації НПГУ м. Селидове і Новогродівка Віктора Трифонова. Лікарі зробили йому потрібний укол і спробували умовити припинити голодування, аби не ризикувати здоров’ям, але профспілковий лідер відмовився. Він вирішив, незважаючи на погіршення самопочуття, продовжувати акцію протесту», – написав Волинець.

Нагадаємо, 4 липня перша і друга зміни шахти 1/3 «Новогродівська» відмовились спускатись у вибій, а голова осередку Незалежної профспілки гірників України на шахті Віктор Трифонов оголосив голодування. До кінця дня до Трифонова приєднались ще 6 гірників з шахт «Україна», «Курахівська», а на наступний день ще 9.

Головною причиною протестів та голодування стала більш ніж двохмісячна заборгованість по заробітній платі.

Наразі після того, як на рахунки шахтарів було перераховано 9% заборгованості за квітень місяць, частина людей приступила до роботи, але більшість все ж вирішила продовжити страйк.
Loading...Залишити коментар