Голова фракції БПП нахамив журналістам, замість пояснювати джерела доходів

3

ihor-hryniv_large

Глава фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігор Гринів після питання про походження задекларованих ним доходів нахамив журналістам.

Про це розповіли журналісти програми «Схеми», які просили пояснити неточності в деклараціях.

Гринів заявив:«Ви мені не цікаві! Я вам пояснив. І робіть, що хочете. А до вас я маю велику зневагу », -передає Радіо Свобода.

Раніше журналісти «Схем» встановили, що частина майна сім’ї депутата не відповідає офіційним сукупними доходами, зазначеним в деклараціях Гриніва.

Зокрема, в 2014 році дружина Ігоря Гриніва придбала квартиру площею 145 квадратних метрів в елітному комплексі «Покровський посад» в Києві.

Разом з тим в декларації за 2014 рік Гринів задекларував сукупний дохід дружини в сумі 22 263 гривні. А сам Гринів задекларував 210 тисяч гривень заробітної плати.

У 2013 році, згідно з декларацією на сайті Верховної Ради, сім’я Гриніва – а це дружина, дочка і син – на трьох заробили всього 292 тисячі гривень. А сам Гринів задекларував 224 тисяч заробітної плати і ще 100 тисяч гривень на банківському рахунку.

Виходить, що за два роки сім’я Гриніва заробила 750 тисяч гривень. Це в рази менше, ніж вартість однієї квартири дружини. Зараз квартиру такої площі в цьому комплексі можна придбати майже за 7 мільйонів гривень.

Ці апартаменти у власності дружини з’явилися після відставки Гриніва з посади заступника глави Адміністрації президента і обрання народним депутатом за списком БПП.

Походження квартири сам Ігор Гринів аргументував тим, що в минулому був бізнесменом: «Свій перший, як кажуть, великий заробіток – не називатимемо цифри – я заробив в 1996 або 1997 році».

У січні 2015 року 21-річний син народного депутата Роман-Данило придбав авто Audi Q7, яким користується і сам Ігор Гринів.

Автомобіль такого року випуску в різних комплектаціях коштував від 70 до 140 тисяч євро. Хоча, як зазначив Ігор Гринів, його син закінчив навчання в магістратурі в 2016 році, – а отже, на момент придбання машини ще був студентом.

«Сьогоднішній день в зв’язку з тим, що я дійсно час від часу у нього беру цей автомобіль, щоб не простоював, і це ви його побачите в моїй декларації», – пояснив Гринів, коли журналісти чекали його біля Верховної Ради.

У декларації нардепа за 2015 рік зазначений сукупний дохід 577 тисяч гривень, з яких 77 тисяч – заробітна плата. А 500 тисяч гривень отримано від продажу рухомого майна.

Якщо порівнювати декларації за 2014 і 2015 роки, то виглядає, що ні від якого рухомого майна Гринів не рятує. Яке саме майно продав Гринів, він повідомити відмовився: «Я не хотів би вам це пояснювати».

Як відомо, 29 вересня, за два місяці до закінчення терміну подачі електронних декларацій, Гринів пропонував внести зміни в закон «Про запобігання корупції».

Зокрема, він хотів засекретити від громадськості цілий перелік інформації про майно депутатів і чиновників, наприклад, пропонував не оприлюднювати в електронних деклараціях інформацію про готівці, подарунки, відомості про цінне рухоме майно і скасувати кримінальну відповідальність за помилки в деклараціях.
Loading...3 Comments

  1. Олег on

    Все эти гринивы, кубивы и т.п. мразь достойна только одного – виселицы!

  2. “Выяснилось, какие люди появились на похоронах Моторолы” – это про многотысячные толпы на похоронах?

  3. щгщпш on

    Мрази депутатские.. Имея столько бабла, -они ввели налог с пенсионеров. Умирают онкобольные дети,- и эти сволочи ни копейки не перечислят.. Нищие пенсионеры получают 1000 грн. в месяц.., платят за комуналку, лекарства,-просто позябают.. А эти рыла уже в телик не влезают, Когда они уже нажрутся!!!??7

Залишити коментар