Голова Нацполіції назвав інформацію про облави на призовників провокацією - Перший Соціальний

Голова Нацполіції назвав інформацію про облави на призовників провокацією

0

Поліція не влаштовує облави на призовників для їх примусової доставки до військкоматів.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Національної поліції Сергій Князєв.

Князєв заявив, що інформація про облави, які влаштовуються правоохоронцями на призовників, не відповідає дійсності і є провокацією.

«Поліція і примусовий призов в армію відбувався в 41 році. Сьогоднішні заяви про нібито примусовий призов в армію – це чистої води провокація, спрямована на дискредитацію дій поліції і всієї правоохоронної системи», – написав він.

Очільник Нацполіції додав, що правоохоронцям «є чим зайнятися», а поліція ніколи не втручається в справи Збройних сил.

Нагадаємо, у Львові в ніч на суботу, 4 листопада, біля нічного клубу Paradox влаштували облаву на призовників. За словами очевидців, під час рейду поліцейські та військові у масках перевіряли документи у всіх чоловіків призивного віку з метою виявлення тих, які ухиляються від призову.

Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська заперечила участь поліції у цих подіях.

В Міноборони офіційно відмежувались від нічної облави на призовників. У відомстві припустили, що проведення такого рейду було виключно ініціативою місцевих чиновників.

В мерії повідомили, що не причетні до рейду і про проведення нічної облави дізнались із дзвінків очевидців на міську гарячу лінію.

У той же час, голова Львівської ОДА Олег Синютка заявив, що не бачить порушень у проведеному рейді. На його думку, військові та поліція повинні проводити такі акції.
Loading...Залишити коментар