Голова Одеського апеляційного суду збудував маєток за 100 мільйонів

1
 • bb1glawueng
  Голова Апеляційного суду Одеси Григорій Колесніков стає одним з головних героїв корупційних хронік не тільки Південної Пальміри, але і всієї України. Суддя Григорій Колесніков де-факто переплюнув таких корупціонерів, як Михайло Бейлін, Борис Кауфман і навіть Ігор Кононенко з Віталієм Кропачовим.

  Нахабство – друге щастя? Або неприкрита дурість – запорука люстрації? Час покаже. А поки розповімо докладно про останній скандал, пов’язаний з суддею Колесніковим, повідомляє Інформаційне Агентство Proudtimes.

  Дивлячись на цей шикарний будинок площею 1 400 кв. м, вартість якого становить понад 100 мільйонів грн, тяжко повірити в те, що в рік його власник заробляє 282 тисяч 957 грн.

  Принаймні, саме ця сума вказана в якості сукупного доходу в його декларації за 2014 рік. А працює господар цих розкішних хоромів головою Апеляційного суду Одеської області. Звуть його Григорій Колесніков.

  Що характерно, так це те, що даний особняк – це не просто триповерховий будинок з величезним басейном, власним тренажерним залом й ідеальним зеленим газоном. Крім красивого інтер’єру, на окрему увагу заслуговує і екстер’єр, який ховається за високими цегляними стінами, зведеними навколо всього двору.

  Справа в тому, що будинок розташований в котеджному селищі Совіньйоні – найкрасивішому і престижному районі Одеси, що знаходиться в 18 км від центру міста. За своїм багатством, розкішшю і контингентом селище не поступається столичній Конча-Заспі.
  qkgt9k12x0k

  По суті, тут є все: морське узбережжя, дитячий садок, школа, різні магазини, ресторани, сауни, басейни, оздоровчий комплекс, SPA-центр c артезіанською водою, боулінг, більярдна, банк, нічний клуб, турфірма і, як пишуть на рекламних сайтах елітного селища, «культурна частина населення».

  Втім, останнє твердження – досить спірне. Оскільки тут живе в тому числі і суддя Григорій Колесніков. А, як відомо, хабарництво – поняття далеке від культури.

  Проте, такі як Колесніков зазвичай живуть саме в таких районах, подалі від бідних, ближче до мільйонерів. Адже тільки в таких закритих і охоронюваних об’єктах можна відокремитися від «некультурних», які заробляють гроші чесною працею.

  Будинки по сусідству з Колесніковим стартують від скромних $1 500 000 і вище. Так що сусіди у нього точно гідні.

  Таким чином, насолоджуючись земними благами в закритому від сторонніх очей Совіньйоні, суддя захищає себе і свою сім’ю від непотрібних питань. Мовляв, звідки у нього з його зарплатою такі гроші? Принаймні, в його декларації їх точно не знайти.

  Так, за 2014 рік Григорій Колесніков задекларував дві земельні ділянки, площа яких становить 901 і 1 тис кв. м. Одну з ділянок, ту, що трохи менша, він отримав на безоплатній основі, іншу – орендує за 147 грн. Так, за 147 грн, це не помилка, а задекларовані дані.

  Також суддя вніс до своєї декларації дві квартири, площа яких – 34,7 і 100 кв. м, і авто «Volkswagen Tiguan» 2014 року випуску за 549 тисяч, яке він придбав у кредит.

  Яким же чином судді вдалося приховати все своє майно, в тому числі і 10 га землі в Одесі, а також отримані ним зі скандалом в приватну власність земельні ділянки біля моря в селищі міського типу Затока Білгород-Дністровського району в Одеській області? Схема, як завжди, проста: офіційно Колесніков розлучений, а тому весь вантаж багатомільйонного майна його екс-дружина, яка по факту і далі живе з бідним суддею, взяла повністю на себе.

  Що тут ще додати? Життя «культурної половини населення» – вона інша.

  Серед транспортних засобів суддя теж вказав в декларації далеко не всі свої авто, в тому числі він випустив з уваги і автомобілі класу люкс.

  І це при тому, що щодня його на роботу привозить його особистий водій, міняючи то одну, то іншу розкішну іномарку.

  У той же час той факт, що з дня на день щоранку його дорогі авто зупиняються за два квартали від місця призначення – будівлі Апеляційного суду Одеської області, говорить про те, що Григорій Колесніков

 • соромиться своїх багатств, придбати які за рахунок своєї порівняно скромної заробітної плати судді він явно не міг.

  Однак всі його хитрощі в приховуванні розкішного способу життя за вигаданою бідністю, в тому числі і розлучення з власною дружиною з метою уникнення вказівки в декларації записаного на неї багатомільйонного майна, виявилися марними.

  І все завдяки його доньці, яка, як і всі мажори, просто не в силах приховувати шик і блиск свого безтурботного життя від загального огляду.

  Саме завдяки її любові до Instagram українська громадськість отримала унікальний шанс відкрити завісу і хоча б краєчком ока зазирнути і побачити, що означає бути главою Апеляційного суду Одеської області.

  Як можна побачити на численних фото, спосіб її життя сповнений «гламуру» і пафосу: клубні тусовки, вечірки, дорогі ресторани, і, звичайно ж, накачані силіконом губи. І все це – за рахунок грошей, які її тато завзято крав протягом довгих років своєї роботи.

  До персони Григорія Колесникова привертає увагу і ще одна сторінка в Instagram, що належить Софії Орловій.

  Незважаючи на те, що її «гламурні» фото з яхтами, пляжами і купальниками за своїм змістом до болю нагадують фото дочки судді, позиція Орлової в житті куди серйозніші.

  Так, відомо, що саме ця дівчина від імені Колеснікова завідує розподілом справ в Апеляційному суді Одеської області та веде переговори з питань прийняття «правильних» рішень, займаючи тут навіть більш важливу позицію, ніж він сам.

  Чому так? І ким йому доводиться Сонька Золота Ручка (саме так Орлову охрестили в суді)? У світлі такого надмірного ступеня її впливу в сфері правосуддя дуже шкода, що відповіді на ці питання поки залишаються невідомими.
Loading...1 коментар

 1. Иван on

  Это и есть диагноз власти. Большее количество слов противно даже писать.

Залишити коментар