Голова ветеранської організації напав на журналіста - Перший Соціальний

Голова ветеранської організації напав на журналіста

1

У Житомирі голова прорадянської ветеранської організації напав на журналіста каналу «24» Олександра Крижанівського. 

Про це написало видання “Захід.Нет”.

За словами журналіста, 27 березня знімальна група завітала до приміщення житомирської обласної організація ветеранів, яка розташована у будівлі обласної ради.

Рік тому громадські активісти виявили у приміщеннях організації георгіївські стрічки, радянські зірки, портрет Сталіна та іншу радянську атрибутику. З цього приводу чимало житомирських активістів звернулись до СБУ з вимогою перевірити ветеранський осередок – чи не ведуть вони антиукраїнської діяльності та чи не пропагують комуністичну ідеологію.

Як розповів Олександр Крижанівський, вони проводили зйомку для програми розслідувань, темою репортажу мало бути дослідження того, як ветеранська організація витрачає кошти, виділені їх з бюджету, та чи досі у них на висить радянська символіка.

До знімальної групи вийшов керівник організації Олександр Защитніков та намагався відібрати у них техніку, зокрема, видер з рук Крижанівського фотоапарат.

Опісля цього журналісти викликали поліцію та повідомили про перешкоджання професійній діяльності.

Поліції керівник ветеранської організації Олександр Защитніков пояснив, що не давав дозволу на знімання у їхньому приміщенні, а щодо радянської символіки зазначив, що вони не порушують норм закону про декомунізацію.

Про інцидент на своїй сторінці у Facebook також написала депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза.

«Сепаратистська ветеранська організація, чий офіс у дворі ОДА, знову сказилася. Приїхав Крижанівський Олександр у рамках журналістського розслідування про фінансування подібних ГО в Україні. Голова ГО Защітніков скоїв напад на мого колегу. Зараз Сашко дає пояснення міліції», – зазначила вона.
Loading...1 коментар

Залишити коментар