Головний архітектор Києва хоче знести колону Незалежності за її тоталітаризм - Перший Соціальний

Головний архітектор Києва хоче знести колону Незалежності за її тоталітаризм

1

kolona

Зразу видно, що до влади прийшли справжні антиавторитарії та демократи, яким муляють очі пам’ятники тоталітарної та імперіалістичної епохи Кучми, Ющенка та Януковича.

До кінця весни 2015 року, коли стануть відомими підсумки конкурсу на реконструкцію Майдану Незалежності, кияни дізнаються, як незабаром буде виглядати центр Києва та скільки в нього вбухають грошей. Правда, дещо ми дізнались наперед, дякуючи службі BBC Україна, журналіст якої взяв інтерв’ю у головного архітектора столиці Сергія Целовальника.

В проектах конкурсу, який оголосив уряд та київська влада, наперед має бути закладено, що тротуар вздовж Хрещатика буде збільшений за рахунок двох бічних смуг та з’явиться система пам’ятників учасникам протестів, музей Майдану. Крім того, архітектор вважає, що треба забрати колону Незалежності, адже: «Колона – це символ імперії, символ тоталітарності. А ми ж будуємо демократичну державу, так?»

Виникає запитання: а може краще не з колон починати боротись з тоталітарністю , а ще краще з авторитарністю? Особливо в той час коли міністр внутрішніх справ України надає посаду головного міліціонера Київської області члену ультраправої організації. Про обіцяну люстрацію самих міліціонерів, суддів та прокурорів, що садили учасників протесту річної давності, які вже рік далі сидять на своїх кріслах та чекають на нових «майданівців», набридло вже згадувати.
Loading...1 коментар

  1. не нада! она две Революции видела! что-то этот Целювальник разговорился в последнее время..то Крещатику не быть пешеходным.. то колонну снесу.. выходит за рамки полномочий

Залишити коментар