Головний кандидат на пост президента Франції підтримує Росію

0

fijon

В слід за ультраправою кандидаткою на пост французького президента Марін Ле Пен, яка заявила, що вважає Крим російським, другий головний претендент, правоцентрист Франсуа Фійон теж розповів про свою підтримку Російської Федерації.

Про це Фійон розповів в інтерв’ю газеті La Monde.

«Чи завжди Захід був надійним партнером? Хіба він не обдурив Росію по Лівії, по Косово, з економічним партнерством з ЄС? До того ж я б хотів нагадати про безвідповідальні висловлювання тих, хто хотів вступу Грузії і України в НАТО. Треба просто визнати, що ні Україна, ні Грузія не можуть вступити в ЄС і в НАТО», – заявив Фійон, відповідаючи на питання про його бачення французько-російських відносин.

На його думку, «зламати» Росію економічними санкціями не вийде, а рішення про розгортання ПРО біля російського кордону політик назвав помилковим.

«Наївно було думати, що російський народ можна зламати економічними санкціями. Хто може захотіти конфлікту з Росією? Потрібно відновлювати наші відносини», – вважає республіканець.

Фійон виступив за нове економічне партнерство з Росією і висунув ідею проведення конференції Європа-РФ з питанням про нові умови безпеки на європейському просторі.
Loading...Залишити коментар