ГПУ перевірила диплом Гройсмана

0

Генеральна прокуратура України повторно закрила провадження про можливу підробку прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом диплома про вищу освіту.

Про це повідомляють “Українські Новини” з посиланням на відповідь ГПУ на відповідний запит.

“За результатами досудового розслідування слідчим прийнято рішення про закриття вказаного кримінального провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 (“Відсутність складу злочину”) Кримінального процесуального кодексу”, – сказано у відповіді.

Відзначається, що досудове розслідування з питання можливої ​​підробки диплома проводило Головне слідче управління Генпрокуратури.

У той же час в ГПУ не повідомили, чи допитувався Гройсман або інші особи в рамках даної справи, пославшись на таємницю досудового слідства.

Так, в квітні стало відомо, що слідчі Генеральної прокуратури України почали перевірку можливих фактів підробки диплома про вищу освіту прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Ще в 2017 році кримінальне провадження щодо можливої ​​фальсифікації диплома Володимиром Гройсманом відкрили за зверненням позафракційного депутата Віталія Купрія. На думку нардепа, Гройсман “занадто швидко” отримав диплом, що не провчившись навіть 5 років, передбачених в той час законом.

 
Loading...Залишити коментар