ГПУ пред’явила не всі докази по справі Саакашвілі

0

Генеральна прокуратура України пред’явила не всі докази по справі екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі.

Про це заявив представник ГПУ Андрій Лисенко, повідомляє “Громадське радіо“.

“Ті купюри, які фігурували в цій відеозйомці, переписані ще до того, як їх передавали. Це один з доказів. Є письмові докази тих, хто доставляв ці гроші і передавав. Плюс відеозйомка. Плюс ще докази, що не оприлюднені. Вони є”, – сказав Лисенко.

Він підкреслив, що в разі необхідності докази будуть надані суду.

“Після цього суд прийме рішення про винесення вироку тим особам, які намагалися здійснити спробу повалення державної влади в Україні”, – додав спікер ГПУ.

Він додав, що Саакашвілі не вручали підозра, а лише ознайомили з постановою про затримання в присутності його особистого адвоката.

У свою чергу, адвокат екс-голови Одеської ОДА Руслан Чорнолуцький сказав, що адвокатів до його клієнта не допустили.

Нагадаємо, на брифінгу генпрокурор Юрій Луценко заявив, що бізнесмен Сергій Курченко виділив на фінансування протестних акцій Михайла Саакашвілі в Києві 500 тисяч доларів.

«Саакашвілі зі своїми людьми організовував акції протесту для реваншу кремлівських сил в Україні. Для цього затриманий напередодні Донгадзе звернувся до олігарха Курченко, який переховується в Москві. Нами зафіксовано отримання півмільйона доларів. Половина суми була вручена особисто Донгадзе під контролем наших спецслужб», – оголосив генпрокурор.

Як стверджує Луценко, спецслужби зафіксували передачу 500 тис. дол. з рук людей Курченко в руки представників Саакашвілі.
Loading...Залишити коментар