Грецію охопив всезагальний страйк

0

Сьогодні, 14 грудня, в Греції проходить 24-годинний загальний страйк на знак протесту проти політики влади щодо жорсткої економії.

Про це повідомляє Ekathimerini.

“Страйк, до якої минулого тижня закликали об’єднання найбільших профспілок країни, викличе перебої в русі громадського транспорту, а також в роботі більшості урядових і державних служб”, – йдеться в повідомленні.

Так, в центрі Афін сьогодні очікуються демонстрації під будівлею парламенту, який продовжить обговорення бюджету на наступний рік. У зв’язку зі страйком водіїв рекомендують уникати поїздок в центр міста.

Крім того, в зв’язку з проведенням страйку метро і трамваї в Афінах будуть працювати тільки з 9:00 до 14:00 за місцевим часом, а міські автобуси і тролейбуси з 9:00 до 21:00.

До 24-годинного страйку також долучиться національна і приміська залізниця, яка не надаватиме послуги до завершення страйку. Таким чином, залізничного сполучення з Міжнародним аеропортом Афін в день страйку не буде.

На 4 години до страйку приєднаються і авіадиспетчери, в результаті чого ряд внутрішніх рейсів буде відмінено або перенесено.

Також наголошується, що в страйку братимуть участь також працівники портів і державні службовці. Частково не працюватимуть школи, державні установи та лікарні.
Loading...Залишити коментар