«Громада Львова» помістилась в одному конференц-залі

0

Sadovyj

Мер Львова Андрій Садовий провів зустріч з громадою міста у конференц-залі стадіону «Арена-Львів», де звітував про 2014 рік, повідомляє «Вголос»

«Мер Львова Андрій Садовий розповідав на стадіоні про складний рік, про трамвай на Сихів, про нові тролейбус та трамваї, про будинки сімейного типу для сиріт, про інвестиції з-за кордону. Також була хвилина мовчання за всіх, хто загинув», – розповів представник духовенства, який був запрошений на зустріч громади з мером.

Не забув мер Львова похвалитись, що мерія дала 4 квартири для сімей загиблих на Майдані та 4 помешкання для учасників АТО. Розповідав про скасування квартплати та соціальні виплати для учасників АТО, говорив про ремонти вулиць та про створення «Музею террору».

Дивним чином цю зустріч ніхто не анонсував і сама громада про неї не знала, аж доки вона не відбулась. На запитання журналіста, чому зустріч з громадськістю проходить так втаємничено, в прес-службі міської ради відповіли, що «це не була медійна зустріч. Туди приходили люди за запрошеннями. Якщо ви говорите про ЗМІ, то туди було запрошено представників кожного ЗМІ».

Деякі львівські журналісти розповіли, що ніяких запрошень на зустріч не отримували.

Виявилось, що громада міста Львова складається здебільшого із чиновників та працівників бюджетних установ, а також невеликої кількості духовенства. Та й кількість цієї громади якась обмежена і ледве зайняла половину конференц-залу.
Loading...Залишити коментар