Громадська активістка Ганна Гопко заробляла по 20 тис. в місяць?

3

hopko-e1399122171552

Майбутні народні депутати оприлюднюють свої декларації про доходи і часто ті дивують журналістів. Наприклад, перший номер в списку “Самопомочі” Ганна Гопко за минулий рік задекларувала 252 822 гривні доходу.

В декларації вказано, що заробітна плата становить 237 822 гривні. Таким чином, щомісяця Ганна Гопко отримувала майже 20 000 гривень зарплати. Про місце праці кандидатка написала стримано – “доктор наук із соціальних комунікацій”. Крім того, вона володіє квартирою площею 187 квадратних метрів та їздить на Honda Civic 2008 року.

Раніше, Ганну Гопко презентували як громадську активістку. Непогана зарплата, як на активістку.

Нагадаємо, “Самопоміч” зайняла третє місце у виборчих перегонах. Першим номером у виборчому списку йшла активістка Ганна Гопко, а от лідер партії Андрій Садовий був аж на 50 непрохідному місці. Експерти вважають, що причиною цьому президентські амбіції Садового.
Loading...3 Comments

 1. ЕГОР on

  УЖЕ НАЧИНАЕТСЯ.ЕСЛИ В ГРАФЕ НАПИСАНО МЕСТО РАБОТЫ И ГОПКО НЕ ПОНИМАЕТ ЧТО ЭТО ТАКОЕ И ТУПИТ,ТОГДА ЧТО МОЖНО ОЖИДАТЬ ОТ ТАКОГО НАРДЕПА.ПОЛУЧАЕТСЯ “САМОПОІЧ”БУДЕТ ПОМАГАТЬ САМА СЕБЕ.

 2. Васек on

  20000 грн. для актівистки, та й ще і “доктор наук із соціальних комунікацій”, та й ще володіє квартирою площею 187 квадратних метрів і їздить на Honda Civic.. то це означає, що вона далеко не ативістка, а дівчина просто виконувала поручену їй роботу. До речі, усі її законопроекти були суцільний жах, та окозамилювання та ІБД. А Україна була та й остається дурною майже на 90 %. А всім, як і раніш аолодіють і керують олігархи. Ось такої ….

  • Васек on

   До речі, а для чого ж вона тоді пійшла у ВР, коли там зараз офіційна заробітна плата складає 6500 грн. Може Садовий їй буде доплачувати різницю, та як це прийнято було у фракціях, коли неофіційна (фракційна) з/п складал від 5 до 10 тисяч доларів США. Отакої …

Залишити коментар