Громадська рада при Мінсоцполітики виступила проти нового Трудового кодексу - Перший Соціальний

Громадська рада при Мінсоцполітики виступила проти нового Трудового кодексу

0

trudovyj kodeks

Громадська рада при Міністерстві соціальної політики виступила проти законопроекту нового Трудового кодексу.

Про це повідомила Людмила Черватюк на сторінці Громадської ради в соціальній мережі Facebook. Також Людмила виклала чорнову заготовку відкритого листа Міністру соціальної політики Павлу Розенку та закликала написати схожий лист Людмилі Денисовій та Володимиру Гройсману.

«ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Міністру соціальної політики України п.РОЗЕНКУ П.В.
Шановний Павле Валерійовичу!

Члени громадської ради при Міністерстві соціальної політики звертаються до Вас з вимогою донести зауваження членів громадської ради-представників громадянського суспільства з усіх регіонів нашої країни до проекту Трудового Кодексу України, який вже прийнятий в першому читанні Верховною Радою України.

Більшість членів громадянського суспільства, представлених в нашій громадській раді, пам’ятають твердження із підручників початкової школи “Ми – не раби. Раби-не ми.” І це- позиція українського народу , який ми представляємо в ГР при Міністерстві соціальної політики України.

І тому текст нового законопроекту про правила співпраці між роботодавцями , профспілками та працівниками шокує українську спільноту, яка звертається до нас за допомогою озвучити свої вимоги до цього шедевру законотворчості, тому що всі зауваження громадськості, зібрані під час громадських обговорень , круглих столів за заданою темою, відправлених громадянами безпосередньо у профільний комітет Верховної Ради, просто не приймаються до уваги.

Сподіваємось ,що завдяки нашим спільним зусиллям, зауваження українського народу будуть враховані.

Від імені Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

Голова ГР при МСПУ Григорій Кабанченко».
Loading...Залишити коментар