Громадська рада при поліції шокувала громадських активістів та журналістів

0

polise

На новинних сайтах, які мають стосунок до ультраправої партії ВО «Свобода», з’явилась інформація, що відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні національної поліції у Львівській області.

На цьому засіданні начебто абсолютною більшістю було підтримано кандидата на міського голову Львова від ВО «Свобода» Руслана Кошулинського.

Така новина, що була розповсюджена прес-службою партії, м’яко кажучи, здивувала львівських громадських активістів та журналістів.

«ГРОМ РАДА ПРИ ПОЛІЦІЇ?????? Перепрошую, а коли була створена? І що це за підтримка політиків?????? Я в шоці», – написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадська активістка Наталія Шелестак.

«Люди, поясніть мені цей удівітєльний феномен! Як може Громадська, громадська, Карл!!, рада підтримувати чи непідтримувати політика в його владних амбіціях. І як може рада при поліції, поліції, Карлуччо!!!, за щось там голосувати поза поліцейськими справами, а особливо в політичних питаннях… То з ніг на голову… повний розрив шаблонів і здорового глузду», – написала журналістка Вікторія Балицька.

Частина активістів пише в коментарях, що Громадська рада при поліції є «фейковою, яку копам створили з різного роду активних гусарів, що і полізли тепер в політику».

Нагадаємо, що у Львові повинен відбутись другий тур по виборах голови міської ради. Між собою позмагаються два кандидати, чільний мер Андрій Садовий та висуванець від ультраправою партії ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.
Loading...Залишити коментар