Громадські активісти та журналісти прийшли вшанувати пам’ять Шеремета

0

У Києві почалася акція із вшанування пам’яті журналіста Павла Шеремета, убитого рік тому.

Журналісти та громадські активісти прийшли на перехрестя вулиць Франка і Хмельницького, де 20 липня 2016 року вибухнув автомобіль, в якому їхав Шеремет.

Акція повинна завершитись ходою до будівель силових відомств і на вулицю Банкову.

Нагадаємо, вранці 20 липня 2016 року автомобіль, в котрому їхав Павло Шеремет підірвали в центрі Києва. Журналіст загинув. Автомобіль належав власниці видання “Українська правда” Альоні Притулі. Серед версій вбивства професійна діяльність, особисті мотиви, диверсії іноземних спецслужб, а також замах на власницю автомобіля Альону Притулу.

Як відомо, 24 травня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в справі про вбивство журналіста Шеремета слідство допустило помилку, не вилучивши одну з найважливіших відеозаписів.

Раніше було опубліковане розслідування журналістів, в якому йшлося, що колишній співробітник СБУ Ігор Устименко був поруч з місцем злочину у ніч закладання вибухівки.

Автори розслідування зазначили, що чоловік, імовірно, працював у СБУ принаймні до 2014 року. В СБУ заявили, що він з 2014 року не працює у відомстві. Після оприлюднення розслідування поліція допитала Устименка.
Loading...Залишити коментар