Громадський активіст висміяв приймальню депутата-мільйонера - Перший Соціальний

Громадський активіст висміяв приймальню депутата-мільйонера

0

dubnevyshi

Громадський активіст зі Львова Олег Панас виклав на своїй сторінці в соціальній мереж Facebook фото будівлі, де знаходиться приймальня депутата Верховної Ради України Богдана Дубневича.

На невеличкій двоповерховій будівлі з облупленими від старості стінами висить величезний банер, що вказує на знаходження в цьому будинку приймальні народного депутата.

dubnevyshi2

«Я так реготав аж люди оберталися.:) Півмільярда налом, Карл!», – підписав фото Олег Панас.

Нагадаємо, як повідомляла Українська правда, народні депутати від “БПП” Богдан та Ярослав Дубневичі вказали у своїх електронних деклараціях значні суми готівкових коштів у різній валюті.

Загалом на двох нардепи від Львівщини тримають у готівці понад 578,4 млн грн, з врахуванням готівки, яка задекларована дружиною Богдана Дубневича – понад 715 мільйонів гривень.

Ярослав Дубневич задекларував 8,23 млн доларів, 2,78 млн євро та 5 млн грн готівкових коштів.

Богдан Дубневич тримає у готівці 11,5 мільйонів доларів. Його дружина Тетяна зберігає готівкою ще 137,1 млн грн.

При цьому на банківських рахунках Дубневичів фігурують значно менші суми: Богдан має 10,4 млн грн, Ярослав з дружиною Наталією – 2,3 млн грн.

На Богдана Дубневича та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об‘єктів нерухомого майна.

Ярослав Дубневич із сім’єю володіють 273 об’єктами нерухомості. Крім того, Дубневич-молодший задекларував 51 об’єкт незавершеного будівництва.

Кожен з братів задекларував також по колекції дорогих швейцарських годинників, а Ярослав Дубневич – збірку творів українського живопису, що включає у себе, зокрема, дві картини Олекси Новаківського, 18 полотен Івана Труша і 14 картин Сергія Васильківського.
Loading...Залишити коментар