Гройсман обіцяє, що стипендії отримуватимуть 40-45% студентів

0

groysman4_11_650x410

Відсоток студентів, які матимуть право на отримання академічної стипендії складатиме не менше 40-45%.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ще раз підкреслюю, система стипендій повинна мотивувати студентів до успіхів у навчанні і підтримувати якість знань. Вже з лютого 2017 академічні стипендії виплачуватимуться в нових розмірах. Мінімальна академічна стипендія становитиме 1100 грн, для окремих спеціальностей – 1400 грн, для відмінників – 1600 грн, для відмінників окремих спеціальностей – 2360 грн », – написав Гройсман.

У той же час, нагадав він, з 1 січня вводиться новий порядок виплати соціальних стипендій. Їх розмір для абсолютної більшості студентів – 1000 грн, для студентів-сиріт та студентів, позбавлених батьківського піклування, – 2000 грн. При цьому в вузах 1-2 рівнів акредитації мінімальний розмір соцстіпендіі складе 750 грн на місяць.

Прем’єр-міністр нагадав про те, що минулого тижня зустрічався зі студентами КПІ, які підняли питання стипендій. Після цього за дорученням Гройсмана відбулася зустріч представників студентської спільноти з міністром соціальної політики Андрієм Ревою і представниками Міністерства освіти і науки України.

«Під час обговорення сторони попередньо домовилися зафіксувати на рівні постанови Кабінету міністрів України відсоток студентів, які матимуть право на отримання академічної стипендії: не менше 40-45%», – підкреслив Гройсман.

Loading...Залишити коментар