Гройсман пообіцяв не підвищувати депутатам зарплати

0

groysman4_11_650x410

Прем’єр Володимир Гройсман пообіцяв заблокувати пропозицію Верховної Ради до проекту держбюджету на 2017 рік, відповідно до якої мінімальна зарплата народного депутата мала бути збільшена більш ніж вдвічі – до 36250 грн.

Про це Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook.

Він нагадав, що минулого тижня Верховна Рада проголосувала висновки та рекомендації народних депутатів щодо внесеного проекту держбюджету на 2017 рік і додав, що зараз в уряді опрацьовуються зміни, запропоновані народними депутатами.

«Ті, які слушні, будуть враховані. Але деякі будуть нами однозначно відхилені. Ми не підтримаємо ініціативу депутатів підвищити самим собі зарплату практично вдвічі. Вважаю, що це питання зараз не на часі. Зараз усім нам треба перш за все думати над тим, як підняти доходи звичайним людям. Ми уже заклали в проект бюджету підвищення зарплат учителів, лікарів і в цілому підвищення соціальних стандартів. До другого читання уряд має намір ці позиції тільки посилити»,  – зазначив Гройсман.

Нагадаємо, 20 жовтня Верховна Рада прийняла за основу постанову №5000-П «Про висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік». У додатку №2 до неї є пропозиція про збільшення мінімальної зарплати народного депутата України з 17650 грн до 36250 грн.
Loading...Залишити коментар