Гройсман звинуватив Садового у небажанні вирішити проблему з сміттям

0Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив, що мав телефонну розмову з міським головою Львова Андрієм Садовим.

«Годину тому мав телефонну розмову з Львівським міським головою Андрієм Садовим. Він повідомив, що ті полігони, з якими ми домовились під час минулого мого приїзду до Львова, відмовляються далі приймати львівське сміття. Чесно кажучи, просто по-людськи, розумію їх позицію – і про це сказав панові Андрію. Вони не бачать бажання вирішити проблему з його боку, а тільки постійні зволікання. Тому, певне, і відмовляються, бо не розуміють, скільки ще це буде тривати», – написав Гройсман.

Також прем’єр-міністр озвучив думку, що міський голова Львова Андрій Садовий повинен самостійно вирішувати проблему з вивезенням сміття.

«Як колишній мер, завжди намагаюся допомогти міським головам, які до мене звертаються. Я вже не раз втручався в цю ситуацію, готовий втрутитися ще раз. Але думаю, що в кінці кінців пан Андрій повинен почати сам вирішувати цю проблему, а не шукати знову, хто йому заважає», – констатував Гройсман.
Loading...Залишити коментар