Губернатор Київщини публічно поділився мріями про інтим з заміжньою заступницею

0

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган згадав, як мало не зрадив свою дружину зі своєю заступницею. Одкровеннями про інтим, якого так і не сталося, 42-річний держслужбовець навіщось вирішив поділитися публічно, коли вручав цій самій жіночці почесну грамоту.

Так завдяки красномовному Горгану та соцмережам гучна слава тепер прийшла до Марини Гурамівни Мельник, депутатки партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, пише Таблоїд.

“Ви знаєте, я півтора року працював у Вишгороді головою РДА, і останні півроку у мене була молода і дуже красива заступниця. І ви знаєте, якби мене не перевели у Київ – це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою”, – голосив зі сцени губернатор.

“Але, Слава Богу, мене повищили, і я пішов працювати губернатором, а ця красива дівчина залишилася у Вишгороді у моїх нездійснених мріях…”, – продовжив він.

Перелічивши чесноти сердешної Марини, він запросив її на сцену та вручив почасну грамоту як “найкрасивішій дівчині Вишгородщини”.

Важлива деталь: згідно з сайтом Вишгородської РДА, 33-річна Мельник заміжня і має доньку. Цікаво, наскільки зрадів жінчиній почесній грамоті її чоловік, і що сказала Горгану вдома його власна дружина.

Щоправда, джерела в Київській ОДА розповіли ТаблоID, що Горган вже півроку як не живе з дружиною Іриною.

Натомість роман на роботі він буцімто закрутив хай не у Вишгороді, то у столиці. Власне, приписують велелюбному держслужбовцеві одразу двох дам серця: керівника патронатної служби Марину Кіян та помічницю Любов Лисенко.

 

 
Loading...Залишити коментар