Хочеш кредит – роздягайся

0

uanj

Широкого розголосу набула розкрита фінансова схема у Китаї. Шахраї використовують її, надаючи онлайн-позики з високою процентною ставкою.

Жінок, що звертаються за кредитами просять сфотографуватися з документами в руках і без одягу. Це слугує «заставою по кредиту», яку погрожують опублікувати у випадку протермінованого платежу.

Операції проводяться через онлайн-платформу для індивідуальних позик між приватними особами Jiedaibao. До таких послуг кредиторів вдаються люди з низькою фінансовою грамотністю або ті, кому не дають звичайний кредит в банку, адже ставка по кредиту надзвичайно висока. Переважаюча більшість жертв шахраїв – студентки. Одна із постраждалих, Лін Сяо з провінції Цзянсу взяла кредит у 120 тис. юанів для відкриття власної справи. Через чотири місяці виявила, що має віддати в два рази більше. Заради уникнення публікації компрометуючих фотографій вона мусила звернутися за допомогою до родичів. Завдяки виданню Beijing Youth Daily, котре опублікувало історію Лін Сяо, справа набула розголосу.

111

Зауважимо, що платформа Jiedaibao не може заборонити такі операції через принцип невтручання в угоди між користувачами.
Loading...Залишити коментар