Холодницький звинуватив НАБУ в надмірному піарі

0

Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький звинуватив свого колегу, директора Антикорупційного бюро Артема Ситника в надмірному піарі і розголошенні таємниці слідства.

Таку заяву він зробив в інтерв’ю ТСН.

«Ми розповідаємо про витік інформації – з СБУ, з судів. А виявляється, що витік інформації трохи в іншій площині», – зазначив Холодницький.

За словами глави САП, коли до глави НАБУ Артема Ситника заходить автомайданівець Олексій Гриценко, «вже через кілька годин з’являється пост на Facebook» щодо будь-якої резонансної справи. Глава САП нагадав, що слідчі без прокурора взагалі не мають права повідомляти будь-які відомості.

«А у нас, на жаль, дурна традиція, причому всіх правоохоронних органів – ще особа не затримана, слідчі дії в кращому випадку ще тільки почалися, в гіршому – ще навіть не починалися, а вже про це всі говорять», – заявив він.

«Ми будуємо правову державу або будуємо серіал «Коломбо»? Це проблема. Розумієте, моєму прокурору потім йти в суд з тими доказами, які через всі ці нюанси можуть бути визнані неприпустимими, тобто суд може їх не врахувати. А значна кількість доказів якраз виходить на стадії до оголошення підозри. І не знати це особам, які розслідують справи, – це не допустимо. І потім, коли ми самі розповідаємо журналістам, бажаючи або не бажаючи, а потім шукаємо винних в судах, в СБУ, в ГПУ, в САП … Як тоді працювати?» – обурюється Холодницький.

Голова САП нагадав, що НАБУ і ГПУ це правоохоронні органи і вони не повинні займатися цим (розголошенням службової інформації) на початковій стадії.
Loading...Залишити коментар