“Хортиця” покидає Україну

0

Власник компанії «Хортиця» Євгеній Черняк повідомив про відкриття виробництва горілки в Білорусі та анонсував відкриття заводів в Азербайджані та США та значне зниження виробництва в Україні через високі податки, корупцію та відсутність реформ.

Про це Черняк написав на своїй сторінці у Facebook.

«Запустили виробництво в Республіці Білорусь. Коли бізнесу не створюють нормальних умов, бізнес сам шукає такі умови.

Багато разів говорив, що наша галузь в Україні потребує реформ. Але не зроблено нічого. Порожні обіцянки, брехня, популізм!», – написав Черняк.

«З 10 вересня запускаємо виробництво в Азербайджані. З 10 листопада в Техасі (Х’юстон). На суми виробленої на цих заводах продукції зменшиться виробництво в Україні. Поїдуть технологи, фахівці, стане менше податків.

У всьому світі йде боротьба за мізки, гроші і трудові ресурси. Якщо не створюють умови для інвестицій, то інвестиції йдуть в нормальні ринки, зі зрозумілими правилами гри і високою прибутковістю», – йдеться у пості.

Власник «Хортиці» наголосив, що інших правил бізнесу світі не було і не буде.

«Поки в Україні не зрозуміють, що все тримається на створенні робочих місць, податки, поки будуть брехати про реформи, з’ясовувати хто якою мовою говорить, бізнес буде мігрувати за межі країни, в більш благополучні країни», — додав Черняк.

Черняк також пояснив, що він бізнесмен, а не політик, тому пише так, як є.

Також він розповів, що, пересуваючись по Білорусі, проїхав 800км в порівняв дороги у республіці з американськими.

«Люди дуже доброзичливі. Продукти, вироблені тут мають статус екологічно чистих і цінуються в багатьох ринках. Ніяких активістів, дружин, практично повністю відсутня злочинність. Тихо та спокійно. З корупцією борються реально, а не для піару. У мене все з інвестицій в цю прекрасну країну!», – завершив він.

 
Loading...Залишити коментар