Християнська етика повертається у школи

0

Львівські депутати обласної ради звернулися до президента і уряду з проханням офіційно викладати християнську етику.

Вчора на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо обов’язкового викладання предмета “Основи християнської етики” в українських школах, повідомляють Варіанти.

“Вважаємо, що треба забезпечити розвиток християнської, моральної, національно-культурної освіти дітей, зокрема запровадити в усіх навчальних закладах як обов’язковий предмет “Основи християнської етики”. Останні соціологічні дослідження показують, що 89,2% опитуваних визнають освітню сферу основним пріоритетом життєдіяльності суспільства, і з них 56% хотіли б виховувати дітей у християнському середовищі”, – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати вимагають підтримати ініціативу багатьох релігійних спільнот і громадських організацій та запровадити вивчення цього предмета в українських школах.

Нагадаємо, у квітні цього року у Львівській обласній раді уже розглядали це звернення, однак воно не отримало більшості голосів.

Зауважимо, що з 2016-2017 навчального року на Львівщині вивчення предмета “Основи християнської етики” в 1-11 класах є обов’язковим.
Loading...Залишити коментар