Хто ж стріляв у Садового?

4

Sadovyj_dim

Своєю версією відкатаного сценарію з пострілами по будинку мера та їхніми наслідками поділилась на своїй сторінці у Facebook журналістка Наталя Улинець.

«Основна діяльність на якій Садовий будує рейтинги – це піар-діяльність, відеокартинка та медіа комунікації! В цій частині змушена розчарувати закоханих у Садового як у мера і мужчину.

Він уникає гострих та конфліктних господарських тем, він залишився у мерії без шаманів та головних режисерів садопомічних сценок.

Садовий реально засрав господарку і його рейтинг у місті пішов по шкалі вниз, і це помітно, навіть якщо про це мовчать продажні, переважно, соц. групи. У нього немає ні часу займатись містом, ні бажання!

Клекри і клеркині грають свої скрипки по давно накатаних Березюком сценаріях, а судді і прокурори і так все зроблять лише за одним дзвінком мера».

Не зовсім можна погодитись з журналісткою про те, що пана мера газети згадували тільки під час виборів. Велика частина львівських регіональних ЗМІ знаходяться під впливом Садового і часто показують голову міста в позитивних тонах. А от те що Садового дійсно «тролить» громадськість міста за кришування незаконних забудов та рейдерство у транспортній та комунальній сфері – це факт.

Правда, Садовий займається рейдерством часто проти таких же рейдерів, як і він, тільки від інших політичних середовищ та бізнес структур.

«При такій сумній піар-картині завжди є вихід, – пише Улинець. – Штучно підняти значення своєї політичної фігури, привернути увагу всіх!

Як? А просто! Гаратнути по своєму пустому будинку. Нагнути місцеву міліцію до правильних коментарів і показати сусідку- пані в шубі із переляканими очима…».

Ну і, звичайно, сам сценарій описаний журналісткою в тій, чи іншій схожості вже давно з жартом обговорюється громадськістю культурної столиці України.

«Сценарій відкатаний! Як завжди, будинок пустий, як завжди, Садік із чадом провітрюють яйця на українському курортику!
Результат – публікації у всіх-всіх ЗМІ!

Надалі інфопривід підтримуємо та розтягуємо ще на тиждень:
– коментарями міліції;
– коментарями однопартійців та фанатичок-пенсіонерок;
– припущеннями про версії та факти;
– стурбованими листами від партнерів і, бажано, закордонних;
– і як кульмінація – відеозверненням Садіка під гаслом ”У нас є вороги”, хтось хоче нас знищити, це напад не на мене, а на всіх громадян міста. Я міцний, бо ви, громадяни – моя сила, ми вистоїмо, бо знову разом ми сила, бо я так зробив, бо колись взяв… взяв і зробив».
Loading...4 Comments

  1. Pingback: Хто ж стріляв у Садового? |

  2. Щось в тому є!!!! on

    Можу згодитись з автором на всі 200%, ця піар акція діє прекрасно. А з другого боку при сучасних технологіях, хто піде на нари запросто так. Логіки немає. А раз її немає то все це потрібно ретельно досліджувати з державницьких позицій. Зробити потрібно все, щоб знайти ЗАМОВНИКА і мер більше не зміг піаритися, а може і бути Главою такого славетного міста. А може і ми вже стали ватниками, що на біле кажемо чорне

  3. Pingback: Кто же стрелял в Садового? |

Залишити коментар