Хто ж виключив ЛГБТ з закону про домашнє насильство?

0Народні депутати Ірина Луценко (БПП), Павло Унгурян (“Народний фронт”) та Іван Крулько (“Батьківщина”) ініціювали поправки до законопроекту про протидію домашньому насильству, після яких з тексту зникли слова “сексуальна орієнтація” і “ґендерна ідентичність”.

Про це повідомляє Національний ЛГБТ портал посилаючись на порівняльну таблицю законопроекту.

Відповідно до даних документу, нардепи Крулько, Луценко і Унгурян спочатку подали поправку номер 54, яка пропонувала у частині третій статті 4 виключити слова “ґендер”, “сексуальна орієнтація” та “ґендерна ідентичність”. Ця поправка була врахована.

У відповідь нардеп від БПП Світлана Заліщук подала поправку 56, відповідно до якої пропонувала повернути ці слова у законопроект. Її ініціативу відхилили.

Завдяки поправці 331, також поданій Іриною Луценко та Павлом Унгуряном, у частині першій статті 21 (1) закону, слова “ґендерно зумовленому насильству” замінили словами “насильству за ознакою статі”.

У відповідь Світлана Заліщук подала поправку 332, якою вимагала залишити абзац з визначеннями “сексуальна орієнтація”, “ґендерна ідентичність”, але депутати врахували її поправку лише частково.

І нарешті знову Унгурян і Луценко ініціювали поправку 346, щоб у частині третій статті 21(2) закону слова “ґендерно зумовленому насильству” замінити словами “насильству за ознакою статі”, а слова “ґендеру”, “сексуальна орієнтація” та “ґендерна ідентичність” виключити. Нардепи підтримали це повністю.
Loading...Залишити коментар