Художнього керівника балетної трупи засудили за звільнення балерини

0

Художнього керівника балетної трупи Ліонській опери Йоргоса Лукоса засудили до шести місяцем в’язниці умовно за звинуваченням у дискримінації.

Про це повідомляє Le Nouvel Observateur.

Як розповідає газета, Лукос звинувачується в неправомірному звільненні 38-річної балерини Карлін Маріон після її виходу з декретної відпустки в 2015 році. За словами балерини, художній керівник пояснив своє рішення «занадто класичним стилем» танцівниці, а також додав, що «хоч вона і багато зробила для трупи, коли їй було 29-34 роки, цього недостатньо, і навряд чи вона багато чого доб’ється в віці від 35 до 40 років – ще й з дитиною».

Крім того, перед гастролями трупи в Бордо, він порекомендував балерині залишитися в Ліоні, щоб «ходити в спортзал і займатися своїми справами». Під «своїми справами», як повідомляє видання, Лукос увазі дитини. До того ж Маріон розповіла про те, що режисер її домагався – як каже балерина, він не раз робив їй недвозначні натяки, говорив, що «подобається йому як дівчина» і що у неї «красиве тіло».

Таким чином, крім тюремного терміну, суд постановив, що Лукос повинен виплатити штраф у розмірі п’яти тисяч євро, а також компенсацію моральної шкоди Маріон в розмірі двадцяти тисяч євро. Крім того, він зобов’язаний виплатити чотири тисячі євро штрафу профспілці акторів і музикантів Ліона. Лукос, в свою чергу, вже заявив, що має намір оскаржити рішення суду.
Loading...Залишити коментар