Ігор Гужва попросив про притулок в Австрії

0

Головний редактор видання «Страна» Ігор Гужва попросив про притулок в Австрії.

Про це сказано в заяві опублікованій на сайті «Страна».

«Ми хочемо повідомити, що Ігор Гужва виїхав до Відня і попросив політичного притулку у влади Австрійської республіки відповідно до прийнятої процедури. Підкреслимо, що Ігор Гужва виїхав до Австрії після того, як у нього закінчився термін запобіжного заходу, визначеного судом, і він отримав законне право покинути Україну», – сказано в заяві.

Уточнюється, що Гужва залишиться головним редактором видання «Страна» і буде керувати нею через кордон, а сайт видання продовжить роботу в штатному режимі.

У своїй заяві Гужва написав, що проти нього «порушено 5 кримінальних справ, і це не межа», а журналісти підпорядкованого йому видання піддаються переслідуванням.

«Коли я виїжджав з країни, у мене не було ще чіткого наміру просити політичного притулку. Однак вже через деякий час після від’їзду, та інформація, яка надходила з України, однозначно вказувала на крайню серйозність ситуації», – пояснив Гужва.

Журналіст стверджує, що суддям дали «вказівку» винести обвинувальний вирок по всіх процесах, а СБУ і прокуратурі доручили «активізувати фабрикацію і інших справ» проти нього.
Loading...Залишити коментар