Ігор Мосійчук заступився за Ізраїль

2

mosijchuk2

Депутат Верховної Ради України від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук вимагає з’ясувати, хто доручив українській делегації в ООН голосувати за резолюцію про заборону будівництва єврейських поселень в Палестині. Про це він написав у Facebook 25 грудня.

«Те, що зараз відбувається у відносинах України з Ізраїлем, інакше як дипломатичною диверсією не назвеш. Я вимагаю негайно опублікувати, хто готував і направив українському представникові в ООН директиву, яка передбачала саме голосування проти Ізраїлю, що не утриматися, а саме проголосувати проти», – заявив Мосійчук.

На думку Мосійчука, який в минулому був членом ультраправої організації «Патріот України», глава МЗС України Павло Клімкін повинен прийти на наступне засідання Верховної Ради і дати пояснення щодо дій українських дипломатів при розгляді резолюції.

Також Мосійчук стверджує, що українська делегація своїм голосуванням проявила невдячність до Ізраїлю, який «недавно на рівні тієї ж ООН підтримав нашу державу разом з іншими країнами, засудивши російську окупацію Криму».

«Я абсолютно розумію і поважаю позицію держави Ізраїль, яка через необдуману і я б навіть сказав дурнувату позицію українських дипломатів в ООН скасувала візит нашого прем’єр-міністра до Ізраїлю. Не менше поваги у мене викликає рішення ізраїльського уряду припинити фінансування структур ООН після прийняття цією міжнародною організацією постанови, яка суперечить державним інтересам Ізраїлю», – зазначив нардеп.

Нагадаємо, міжнародні правові організації вже десятки років звертають увагу на масові порушення прав палестинців з боку держави Ізраїль та витіснення їх з рідної землі єврейськими поселеннями.
Loading...2 Comments

  1. Pingback: Дипломатична диверсія чи вимушений крок? Клімкіна чекає «розбір польотів» на Кабміні та в ВР | Бизнес Украина

  2. зефир on

    Хабарник з своїм шефом-збоченцем вже задовбали своїм популізмом.безпринциповістю та тупістю.

Залишити коментар