Імпічмент президента призвів до масових заворушень

0

San-Paulo

В ніч з 31 серпня на 1 вересня в найбільшому місті Бразилії та загалом південної півкулі – Сан-Паулу – відбулись масові заворушення.

Причиною заворушень став остаточний імпічмент президента Ділми Русеф, яка звинувачувалась у порушенні податкового законодавства та фінансових махінаціях з державними коштами в ході своєї виборчої кампанії в 2014 році.

Десятки тисяч людей вийшли на вулиці Сан-Паулу на підтримку Ділми та пройшлись величезною ходою головними вулицями міста, що переросло в заворушення та сутички з поліцією.

Про кількість поранених та заарештованих наразі не повідомляється.

Нагадаємо, ще 12 травня 2016 роки сенат проголосував за оголошення імпічменту, за що проголосували 55 сенаторів, проти – 22. Президент Русеф відсторонена від посади на 180 днів, її обов’язки тимчасово перейшли до віце-президента Мішеля Темеру. 31 серпня 2016 року рішенням Сенату Бразилії була остаточно відсторонений від посади Президента Бразилії.

Ділма Русеф являється представником лівої «Партії трудящих», з якою велика частина населення Бразилії пов’язує економічний ріст, що відбувається останні 5 років в країні.
Loading...Залишити коментар