Іншого фігуранта справи Мартиненка теж відпустили на поруки

0

Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід екс-голові наглядової ради Одеського припортового заводу Сергію Переломі у вигляді особистої поруки.

Про це інформує УНН.

«Відмовити у задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Переломи… Застосувати відносно Сергія Переломи запобіжний захід у вигляді особистої поруки», – вирішив слідчий суддя Олександр Бобровник.

Як зазначається, Перелому віддали на поруки чотирьом народним депутатам. Суд також зобов’язав підозрюваного здати паспорти і утриматись від спілкування зі свідками та підозрюваними по справі, в тому числі з Мартиненком.

Запобіжний захід для Сергія Переломи діятиме до 20 червня включно. Під час обговорення клопотання прокурор САП Роман Симків заявив, що під час обшуку у Переломи виявили авіаквитки на 29 квітня, які свідчать про те, що він може виїхати закордон. Крім того сторона обвинувачення зазначила, що підозрюваний цього року більше 20 разів перетинав кордон України.

Адвокати захисту наголосили, що щодо Сергія Переломи є ще одне кримінальне провадження, в рамках якого йому не обирався запобіжний захід, однак від слідства підозрюваний не переховується.

Сам Перелома запевнив, що «ніколи не торгував ураном, не укладав угод і не брав участі у конкурсах, торгах». Він зазначив, що підозра не відповідає дійсності, оскільки він не вів господарської діяльності.

«Якщо я і перетинаю державний кордон, то кожного разу повертаюся додому», – сказав Сергій Перелома, додавши, що виконує всі зобов’язання, покладені на нього в рамках іншого кримінального провадження.

При цьому він додав, що наступна його поїздка узгоджена з СБУ, оскільки він має доступ до державної таємниці.

Також Перелома поінформував обвинувачення, що все його майно арештоване в рамках іншого кримінального провадження і тому він не може фінансово вносити заставу.

Нагадаємо, НАБУ ввечері в четвер затримало Миколу Мартиненка. Мартиненка затримано в рамках розслідування кримінального провадження за фактом розкрадання коштів в розмірі 17,28 млн доларів СхідГЗК при закупівлі уранового концентрату.

У 2016 році Мартиненко відмовився від депутатського мандата у зв’язку зі скандалом навколо розслідування, яке проводить НАБУ щодо його можливої причетності до корупції.

В НАБУ заявляли про тиск з боку нардепів від “Народного Фронту”. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистої поруки. За нього поручились 15 депутатів та троє міністрів від “Народного фронту”.
Loading...Залишити коментар