Ірина Геращенко звинуватила Ляшка в сексизмі - Перший Соціальний

Ірина Геращенко звинуватила Ляшка в сексизмі

0

Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що народний депутат Олег Ляшко дозволяє собі сексистські висловлювання в парламенті.

Перепалка між Геращенко і Ляшко сталася на ранковому засіданні, на якому члени Радикальної партії намагалися перекричати виступи інших депутатів.

«Спокійно виступити сьогодні могли тільки представники однієї фракції. Це непристойно, коли перегукуються і закрикують інших виступаючих. Всі депутати рівні. Зараз право на репліку. Хоча, я не хочу її давати. У вас, колеги, є вибір – залишатися людьми або хамами», – прокоментувала ситуацію Геращенко.

У відповідь Ляшко попросив її не «читати мораль» його фракції.

«Я просив би віцеглавіху не читати нам мораль. Ви покличте депутатів своєї фракції БПП в Раду, щоб працювали, як наші. Ваші депутати не ходять і отримують космічні зарплати. Ви покличте їх, і мораль читайте їм, а не нам», – сказав Ляшко.

Геращенко закликала жінок-депутатів написати звернення до Ляшко із закликом не дозволяти собі сексизму.

«Ляшко … сьогодні протягом лише години присутніх жінок-депутатів назвав «віцеглавіха», «актриса» і іншими принизливими абсолютно речами. Це сексизм. Це сексизм, який ви собі не дозволяєте до ваших колег. Я вам не «віцеглавіха». Я заступник перший голови ВР. І не принижуйте український парламент», – заявила Геращенко.
Loading...Залишити коментар