Іспанці замість кориди б’ються з поліцією - Перший Соціальний

Іспанці замість кориди б’ються з поліцією

0

koryda

В місті Бургос через реконструкцію арени, на якій відбуваються бої людини з биком (найбільш відомі під назвою Корида), відбулись серйозні сутички соціальних активістів та простих громадян з поліцією.

Спочатку навіть не було натяку на сутички, які почались через годину з початку мирної ходи декількох сотень людей по центральних вулицях Бургоса. Люди вимагали не виділяти на реконструкцію арени Пласа-де-Торос майже 6 мільйонів євро, в той час, коли в самій Іспанії з кожним роком росте кількість безробітних та тих, хто живе за межею бідності. Ще більше людей обурило те, що в цей самий момент зменшується фінансування соціальних потреб.

Все проходило спокійно, в стилі простої та ритмічної акції, аж доки декільком поліцейським не спала на думку ідея спробувати зупинити марш та затримати найбільш радикально налаштованих протестувальників. Далі все відбувалось за доброю іспанською традицією. Спочатку після невеличкої штовханини люди відступили, а потім в поліцію полетіло все, що знаходилось під рукою. Майже цілу ніч іспанські поліцейські не могли взяти під контроль центр міста.

Місто Бургос не є дуже великим і налічує до 200 тисяч жителів разом з передмістям, але досі вважається одним з центрів Кориди в Іспанії. Питання, пов’язане зі стадіоном теж стало дуже болючим через неоднозначне ставлення до Кориди у самій Іспанії, де екологи вже десятиріччями намагаються добитись заборони цієї гри смерті. Так, ця гра вже була заборонена на Канарських островах та була спроба заборонити її на території Барселони, де проти вбивства биків виступають місцеві каталонські націоналісти.
Loading...Залишити коментар