Істерія навколо викраденого циганами хлопчика не підтвердилась

0

romy

В соціальних мережах різні громадські активісти та представники партій вже декілька місяців розповсюджують негативну інформацію про циган, яких побільшало в місті Львові.

Так на фоні заяв депутатів міської ради, які закликали міліцію розібратись зі всіма жебраками, в тому числі з представниками етносу ромів, з’явилась інформація про помічену «правозахисниками» викрадену дитину. Так звані правозахисники, які біля вокзалу побачили між циганами світлу дитину, зразу ж виявили неабияку пильність, викликавши міліцію та розповсюдивши заяву про викраденого хлопчика.

romy1

Як виявилось, білявий хлопчик дійсно є дитиною циганки та львів’янина, національність якого прес-служба УМВС України на Львівській залізниці не повідомляє. За інформацією прес-служби, батьки дитини не перебувають у зареєстрованому шлюбі. Вони разом мешкали близько п’яти років, проживаючи у Львові. У батьків хлопчика, окрім нього, є ще четверо дітей, одна з яких проживає з батьком у місті Львові, інші з матір’ю на Закарпатті і, як стверджує мати, всі діти схожі на батька.

Loading...Залишити коментар