Ізраїльська поліція знову вбила палестинця - Перший Соціальний

Ізраїльська поліція знову вбила палестинця

0

ACAB1

Під час сьогоднішніх протестів на західному березі річки Йордан ізраїльськими військовими було вбито ще одного молодого палестинця.

Протести, що почались на території Ізраїлю та Палестини, не вщухали з самого ранку і протистояння між палестинською молоддю та ізраїльською поліцією і військовими тільки загострювалось. Як стверджують речники ізраїльської поліції, близько двох сотень палестинців почали закидувати військових та поліцію камінням, пляшками із запальною сумішшю та обстрілювати салютами. На це ізраїльтяни відповіли гумовими кулями та гранатами зі сльозогінним газом. Як наслідок, один з протестувальників був важко поранений та відправлений до лікарні, де від поранень помер.

Сьогоднішній конфлікт став наслідком недавнього вбивства поліцейськими молодого араба в місті Кфар Кана. Після цього по всьому Ізраїлю почались відплатні акції з боку палестинців. Так, вчора 18-ти річний палестинець з ножем напав на ізраїльського військового та важко його поранив. За декілька годин після цього відбувся напад ще одного палестинця на трьох ізраїльтян. Внаслідок цього двоє отримали легкі поранення, а одна ізраїльтянка померла по дорозі в лікарню. Нападник був вбитий на місці охороною.
Loading...Залишити коментар