Кабмін хоче зменшити норми користування газом

0

Соціальні норми користування газопостачанням можуть бути знижені на 25%, відповідне питання внесене до порядку денного засідання Кабінету міністрів України в п’ятницю.

Згідно з проектом рішення, при наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання норму пропонується знизити з 4,4 до 3,3 куб. м на одну людину в місяць.

У разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового нагрівача – з 7,1 до 5,4 куб. м, а з газовим водонагрівачем – з 14 до 10,5 куб. м.

В період відсутності централізованого гарячого водопостачання норма споживання природного газу на плиту буде встановлена в 5,4 куб. м на людину в місяць, зазначено в проекті рішення.

Крім того, запропонований документ встановлює, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації фізособи і місцем її фактичного проживання.

Серед інших змін – розрахунок субсидії за опалювальний сезон в жовтні здійснюється на підставі доходів за перший – другий квартал поточного року, а призначення субсидії припиняється, якщо борг по оплаті послуг прострочений не просто на два місяці, але і сума прострочення перевищує 340 грн.

Крім того, Кабмін має намір дозволити ОСББ і ЖБК проводити розрахунок невикористаних сум субсидій.

Раніше повідомлялося, що житлові субсидії в Україні отримує 5,4 млн сімей. Нагадаємо, що безробітні будуть отримувати субсидію в розмірі не більше двох прожиткових мінімумів.
Loading...Залишити коментар