Кабмін обіцяє підняти зарплати, але не буде знижувати тарифи

1

Ìèíèñòð ñîöèàëüíîé ïîëèòèêè Àíäðåé Ðåâà âî âðåìÿ çàñåäàíèÿ Êàáèíåòà Ìèíèñòðîâ Óêðàèíû â Êèåâå, 29 àïðåëÿ 2016 ã. Ôîòî Ñèðîòêèíà Àíàñòàñèÿ / POOL / ÓÍÈÀÍ

Кабінет міністрів України не буде знижувати тарифи на житлово-комунальні послуги, але підвищить зарплати і пенсії.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає «Інтерфакс-Україна».

«Стратегічне рішення, яке ми зараз готуємо, – це рішення, яке стосується підвищення мінімальних заробітних плат. Воно, сподіваюся, буде прийнято парламентом, воно обробляється, і ми вважаємо, що це дозволить розібрати те коло проблем, який сьогодні існує », – сказав міністр.

Рева додав, що цей же закон буде стосуватися і осучаснення пенсій.

«Політика уряду полягає в тому, щоб підвищувати соціальні стандарти – зарплати і пенсії. Але не просто підвищувати, а повернути соціальну справедливість. Не треба всім підвищувати пенсію. Потрібно зробити так, щоб люди отримали належне їм», – сказав він, маючи на увазі ліквідацію зрівнялівки, коли люди з різним стажем роботи отримують однакову пенсію.

Відносно високих тарифів на послуги підприємств ЖКГ, то їх зниження, відзначив Рева, не буде. Тому що в такому випадку державі доведеться дотувати постачальників послуг. У 2014 році тільки для «Нафтогазу» з бюджету було перераховано 114 мільярдів гривень. У цінах 2016 роки треба буде 170 мільярдів гривень. Тому вихід – в підвищенні життєвих стандартів наших людей, підкреслив міністр.
Loading...1 коментар

  1. Драйвер on

    Ми проганяємо та переобираємо одну владу за іншою , хоча сама влада як така не відбирає у нас житло,гроші та свободу . Це робить в Україні близько 1 мільйона шакалів – інспектори всіх кольорів та служб, мінти, прокурори ,судді та Їх виконавці, тобто всі люди без національності та батьківщини. Тому не важливо яка влада (жидівська чи москальська) віддає наказ про розорення і знедолення українців , якщо ми викорінемо з людей шакалячий образ мислення і прив’ємо національний образ мислення, жиди з москалями заберуться геть самі

Залишити коментар