Керівник НАЗК гальмує перевірку декларацій уряду, - Рябошапка - Перший Соціальний

Керівник НАЗК гальмує перевірку декларацій уряду, – Рябошапка

0

«Перевірка декларацій Гройсмана і членів уряду не була затверджена – йдеться про її висновки, які були підготовлені».

«Вони виносились неодноразово – двічі чи навіть тричі. І жодного разу НАЗК з цього приводу не вдалось досягти консенсусу», – розповів у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка, коментуючи відсутність результату перевірки декларацій членів уряду.

Як зауважив гість студії, висновки на засідання виносив інший член НАЗК Руслан Радецький, відповідальний за цей напрямок.

«Першого разу висновки були роздані за декілька днів до засідання. Голова НАЗК роздала свої зауваження безпосередньо на засіданні. Я попросив озвучити зауваження – вона не змогла, – констатував пан Рябошапка. – Дискусія звелась до того, що Радецький поганий, висновки погані, а чому висновки погані – бо Раденький некомпетентний. А чому Радецький некомпетентний – бо він зробив погані висновки».

На іншому засіданні були інші аргументи. Керівник НАЗК Наталія Корчак вимагала, щоб була інформаційна довідка, підписана особою, яка проводила перевірку.

«Але ця довідка не передбачена порядком проведення перевірки. Попри те, люди Радецького погодились і підписали такі довідки. Але тут же виникла інша проблема – треба рішення викласти в іншій формі, якій – ніхто не знає. Так результату й не отримали. У підсумку не маємо нічого», – констатував гість студії.

На думку пана Рябошапки, якщо б затвердили висновки – НАЗК могло б повернутися до них, коли б отримали нову інформацію.

«Наприклад, правоохоронці чи ЗМІ інформують, що є не задеклароване майно чи корпоративні права. Ми знову відкриваємо перевірку і ухвалюємо нове рішення. Але оскільки висновків немає, то ми і переглянути нічого не можемо. Результати лежать мертвим вантажем і наслідків ніяких немає», – підсумував член НАЗК.
Loading...Залишити коментар