Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проігнорувало засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики - Перший Соціальний

Керівництво ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проігнорувало засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики

0

В Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення за ініціативи його голови Сергія Капліна відбулося засідання робочої групи з вирішення ситуації, що склалася на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» після ініціювання профспілками, що діють на підприємстві, колективного трудового спору із роботодавцем.

Про це повідомляє профспілковий сайт КВПУ.

Як повідомив член робочої групи, голова Міської організації НПГУ м. Кривого Рогу Юрій Самойлов, участь у заході взяли очільники первинних осередків усіх десяти профспілок, що діють на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», голова – виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу “Федерація металургів України”, заступник голови Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні Сергій Біленький, голова Держпраці Роман Чернега, голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс, в.о. голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров, представники Дніпропетровської обласної і Криворізької міської держадміністрацій, Національної поліції та Агентства з питань запобігання корупції, інших державних органів. Не було на цьому зібранні лише представників адміністрації та власника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Після обговорення ситуації було вирішено направити до Держпраці та Державної фіскальної служби депутатське звернення з проханням провести фінансовий і промисловий аудит на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Нагадаємо, що на конференції трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 27 березня ц.р. були затверджені вимоги, зокрема, про підвищення з 1 квітня ц. р. заробітної плати до 1 тис. євро, забезпечення безпечних умов праці та не допущення необґрунтованого скорочення робочих місць. На ці та інші вимоги адміністрація підприємства дала офіційну відповідь, з якої стало відомо, що вона не має наміру задовольняти вимоги, висунуті найманими працівниками. Тому уповноважений спільний представницький орган первинних осередків профспілкових організацій, що діють на ПАТ, ухвалив одностайне рішення про вступ у колективний трудовий спір із роботодавцем і письмово повідомив про це адміністрацію ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», Дніпропетровську облдержадміністрацію, виконком Криворізької міськради і відділення Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області. Голова уповноваженого спільного представницького органу профспілок Наталія Маринюк також направила роботодавцю повідомлення з пропозицією розпочати роботу примирної комісії для пошуку спільного вирішення колективного трудового спору і запросила його на засідання, але адміністрація ПАТ запрошення проігнорувала, бо вважає проведення засідання примирної комісії передчасним.
Loading...Залишити коментар