Кількість голодуючих шахтарів збільшилась

1

shahtari

Вчора 5 липня гірники ДП «Селидіввугілля», що в Донецькій області, продовжили страйк, а кількість тих, хто оголосив голодування, збільшилась вдвічі.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

«Вже другий день страйкує шахта 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля». Мені телефоном повідомив Віктор Трифонов, голова місцевої організації НПГУ м. Селидово і Новогродівки, що і сьогодні перша зміна гірників шахти 1/3 «Новогродівська» ДП «Селидіввугілля» відмовилася спускатися у вибій, вимагаючи виплати заборгованої зарплати. До його акції протесту у вигляді голодування на ранок 5 липня приєдналося ще дев’ять гірників із шахт «Україна», «Курахівська», 1/3 «Новогродівська». Голодуючі провели ніч в адмінкорпусі ДП «Селидіввугілля». Зранку на площі під адмінбудівлею зібралися гірники шахт, що входять до складу ДП «Селидіввугілля», які підтримали вимоги голодуючих і вирішили відрядити делегацію із 6 представників трудового колективу до Києва. Уповноважені страйкуючих шахтарі мають намір 6 липня зустрітися з очільниками Міненерговугілля та Кабміну, щоб підняти перед ними наболілі питання – про виплату заборгованої зарплати, реалізацію видобутого вугілля і своєчасні розрахунки за нього державною компанією «Вугілля України», а також повернення шахтних полів, незаконно відібраних у копалень 1/3 «Новогродівська» і «Росія» фірмами, що належали до сфер впливу старшого сина екс-президента Віктора Януковича – Олександра й, схоже, продовжують досі у них залишатися», – написав профспілковець.





Loading...



1 коментар

  1. Горобенко on

    Що відбувається !? ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НЕ ПЛАТИТЬ ШАХТАРЯМ ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ !!! ТО ЧОМУ ТОДІ НЕ СИДЯТЬ У ТЮРЬМІ ДИРЕКТОР, ГОЛОВБУХ, МІНІСТР, ПРЕМ’ЄР !? АДЖЕ ЦЕ КРИМІНАЛЬНИЙ ЗЛОЧИН !!! ЛЮДИ ДОБУЛИ ВУГІЛЛЯ, ЙОГО ДЕРЖАВА НЕ ВИКОРИСТОВУЄ, А ГНИДИ , ОТІ НАСАЛИКИ, ГРОЙСМАНИ КУПУЮТЬ ВУГІЛЛЯ У ВОРОГА -РОСІЇ ЗА ЦІНАМИ РОТТЕРДАМСЬКОГО ПОРТУ !!! І БРЕШУТЬ УКРАЇНЦЯМ, ЩО ІЗ-ЗА ВЕЛИКИХ ЦІН НА ВУГІЛЛЯ ЕЛЕКТРИКА ДОРОГА І БУДУТЬ ВІДКЛЮЧЕННЯ !!! А САМІ, ПАДЛЮКИ, КОЖЕН ТРЕТІЙ ВИРОБЛЕНИЙ В УКРАЇНІ КІЛОВАТ ЕКСПОРТУЮТЬ, ГРОШІ У СВОЮ КИШЕНЮ КЛАДУТЬ , ГНИДИ ОФШОРНІ !!! ПОРА ВЖЕ МАЙДАНОМ ЇХ У ТЮРЬМУ ГНАТИ !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!

Залишити коментар