Кияни пишуть листи «Морозу Кличку»

1

holod

Попри захмарні рахунки на тепло, у квартирах багатьох киян температура повітря ледь сягає +15. Тож мешканці змушені додатково витрачатися, догріваючи оселі електричними обігрівачами, пише Українська правда.

Деякі кияни навіть пишуть сумні листи меру в соцмережі Facebook.

«Лист моєї доні Меру Києва. Шановний Мороз Кличко. Я народилась у 2015 році і ніколи ще не бачила зими. Тому мені дуже сподобалось, коли ви зробили наш двір, машинки і дерева білими. Особливо мені сподобалось, що тепер мене не треба довго одягати, щоб я «погуляла» на вулиці. Бо ви, Мороз, принесли вулицю у мій дім. Тепер одягають не лише мене. Мама і тато теж ходять у кількох светрах. А я «гуляю» не виходячи з дому», – написав «листа 7-місячної доні» Вадим Козлов.

У свою чергу, у Київській адміністрації запевняють, що працюють над вирішенням цього питання. «Про проблему ми знаємо. Зараз збирається оперативний штаб. Будемо оперативно вирішувати», – сказали у КМДА. Детальну інформацію обіцяли надати згодом.

Крім того всупереч широко розрекламованій кампанії міської влади щодо реформування сектору житлово-комунального господарства та готовності Києва до опалювального сезону, столичні мешканці фіксують випадки халатності господарників. Зокрема, на вулиці Саратівській, 10-а в Шевченківському районі Києва помітили, як парують віконця підвалів.

«Кличко заявив, що перебоїв з теплом у будинках киян не буде, що будуть встановлені теплолічильники і кияни зможуть економити на оплаті за тепло. Виникає запитання: хто платить за опалення вуличного повітря? Може одночасно з встановленням лічильників треба провести відповідні ремонти теплотрас і комунікацій в будинках?», – звертає увагу експерт з місцевого самоврядування Олександр Федоренко, коментуючи зафіксоване ним «опалювання» вулиці.

До слова, у Києві від початку року сталося 25 аварій на тепломережах.
Loading...1 коментар

  1. Ирина on

    Куда написать чтоб в доме включили холодную воду? с 3-го числа сидим без холодной воды. ЖЕК на каникулах, никто ничего не делает, никто ни за что не отвечает, всем по-барабану что часть дома осталась без холодной воды. Куда только не звонили – ноль результата

Залишити коментар